فروش میوه
خانه / پرتقال / پرتقال خونی / ارزان ترین قیمت خرید پرتقال تامسون خونی

ارزان ترین قیمت خرید پرتقال تامسون خونی

قیمت خرید پرتقال تامسون خونی بسته به اینکه این پرتقال از شمال است یا جنوب تعیین می شود. این پرتقال که یکی از نژاد های پرتر پرتقال ها می باشد توانسته بخش عظیمی از بازار میوه ها را به خود اختصاص دهد.
قیمت خرید پرتقال تامسون خونی بسته به عوامل مختلفی ممکن است که تغییر نماید. به عنوان مثال اینکه این پرتقال از جنوب است یا شمال و اینکه این پرتقال وارداتی است یا تولید داخل و … در تعیین قیمت آن اهمیت دارند و مهم هستند.

قیمت خرید پرتقال تامسون خونی

لیست قیمت خرید پرتقال تامسون خونی

قیمت این پرتقال ها در بازار کنونی ایران روز به روز ممکن است تغییر کند و یک قیمت خاص را در مورد آنها نمی توان ارائه کرد! هر چه این پرتقال از لحاظ طعم و مزه و همچنین حجم بهتر و بزرگتر باشد، قاعدتاً قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت.
با این حال تولید کنندگان این محصول سعی می کنند که همواره قیمت مقطوع و مناسبی روی آن بگذارند تا بتوانند نیاز مردم به این میوه پر خاصیت را برطرف کنند و همچنین خودشان هم از این فروش به سود برسند.
لازم به ذکر است که در این بین نباید واسط ها را نادیده گرفت! یعنی هر چه تعداد واسطه های این محصول برای رسیدن آن به بازار بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت.

قیمت خرید پرتقال تامسون خونی

فروش پرتقال تامسون خونی

پرتقال تامسون خونی به عنوان یک محصول صادراتی در کشور ایران نیز به شمار می آید.کشور ایران یکی از کشور های خوب و عالی در زمینه تولید پرتقال تامسون خونی است که این پرتقال از طریق تولید کنندگان آن از شمال و جنوب کشور، برای صادرات و مصرف داخلی تهیه و آماده می شود.
میزان تولیدات این محصول نسبت به مصرف داخلی متناسب است و می توان گفت که نیاز مردم آن به برطرف شده و از همین جهت تولید کنندگان به فکر صادرات آن افتاده اند.

تولید پرتقال تامسون خونی

این محصول معمولا در فصل پاییز آماده برداشت می شود و این میوه در آب و هوایی مرطوب و معتدل پرورش می یابد.
این محصول در شمال کشور نسبت به جنوب کشور میزان تولید بیشتری دارد و به همین جهت بخش بیشتری از بازار ایران را پرتقال های تامسون خونی شمال کشور در بر گرفته اند.

قیمت خرید پرتقال تامسون خونی

ویژگی های پرتقال تامسون خونی

پرتقال خونی ویژگی ها و مزایای متعددی دارد! در زیر به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم تا بیشتر با آنها آشنا شوید:

  • درمان بیماری های قلبی
  • کمک به درمان سندروم درد روده
  • جلوگیری از چاقی
  • و …

پرتقال تامسون خونی نسبت به پرتقال های معمولی دارای حجم کمتری است و قرمزی آن نیز به دلیل وجود رنگدانه ای به نام آنتوسیانین می باشد! همچنین پوست این میوه نسبت به پرتقال های دیگر سفت تر است و روی آن پوست برخی از آنها رنگ تیره ای مشاهده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید قورچایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129400015
آدرس کانال: Exportfruit@
پست الکترونیکی: omidghourchaei1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پرتقال تامسون خونی اصلاح شده

خرید و فروش پرتقال تامسون خونی اصلاح شده

فروش پرتقال تامسون خونی اصلاح شده از مدتی قبل توسط سایت های معتبر داخلی آغاز …

کانال تلگرام واتس اپ