فروش میوه
خانه / پرتقال / پرتقال خونی / خرید و فروش پرتقال تامسون خونی صادراتی

خرید و فروش پرتقال تامسون خونی صادراتی

پرتقال تامسون خونی صادراتی درجه یک ایرانی در بازار ایران توسط مردم خرید و فروش می شود! این پرتقال که دارای طعمی فوق العاده و همچنین خواصی بی نظیر است، توانسته به عنوان یک محصول صادراتی مرغوب شناخته شود.
پرتقال تامسون خونی صادراتی با کیفیت درجه یک و مرغوبیتی که دارد، در بازار ایران به مقدار زیاد خرید و فروش می شود. میزان تولیدات این محصول از سوی تولید کنندگان به میزان مصرف مردم یکسان و حتی می توان گفت که بیشتر است و به همین دلیل صادرات این محصول به کشور های دیگر نیز صورت می پذیرد!

پرتقال تامسون خونی صادراتی

فروش ویژه پرتقال تامسون خونی صادراتی

پرتقال تامسون خونی صادراتی با ویژگی های منحصر به فردی که دارد، توانسته یک میوه خوشمزه و محبوب در بین خانواده های ایرانی بشود! این پرتقال دارای تفاوت های با دیگر پرتقال ها می باشد که در زیر آنها را ذکر خواهیم کرد:

  • پوستی سفت تر
  • رنگ پوست تیره تر
  • وجود رنگدانه آنتوسیانین در آن
  • حجم کمتر
  • و …

دلیلی که این محصول در بین مردم محبوبیت پیدا کرده، می توان گفت که به رنگ خونی آن باز می گردد! دلیل این امر وجود همان رنگدانه آنتوسیانین در آن است! به هر حال این محصول توانسته فروش خوبی را به خود کسب نماید.

پرتقال تامسون خونی صادراتی

کیفیت پرتقال تامسون خونی صادراتی

کیفیت این پرتقال بسته به اینکه از جنوب کشور می آید یا شمال کشور متفاوت است! البته که این نوع پرتقال ها به هر جهت کیفیت خاص خود را دارند; اما عوامل مختلف محیطی مثل خاک، آب و هوا و … تغییراتی جزئی در آنها یقیناً به وجود خواهد آورد.
طعم ترش مانند این پرتقال نیز باعث افزایش کیفیت آن شده است! پرتقال های دیگر دارای طعمی شیرین هستند که این پرتقال با طعم نسبتاً ترش خود، افزایش خرید بسیاری داشته.

عرضه پرتقال تامسون صادراتی

پرتقال تامسون خونی صادراتی برای کشور های خارجی هم تهیه و تولید می شود! همانطور که گفتیم میزان تولید این محصول با میزان مصرف مردم برابر است و حتی بیشتر هم می تواند باشد! کشور های دیگر به عنوان وارد کننده های این محصول، قرار دادی با تولید کنندگان می بندند و در نهایت این محصول به خارج از کشور صادر می شود.

پرتقال تامسون خونی صادراتی

قیمت پرتقال تامسون خونی صادرتی

قیمت پرتقال تامسون صادراتی باز به همان منطقه تولید باز می گردد! شهر هایی مانند مازندران یا گیلان به عنوان بهترین شهر های تولید کننده این محولات شناخته شده اند و همین امر باعث شده که پرتقالی که از شمال کشور می آید با پرتقالی که از جنوب کشور وارد بازار می شود، تفاوت قیمت نیز داشته باشد.
به هر جهت نحوه قیمت گذاری این محصول بسته به حجم و میزان سالم بودن پرتقال از لحاظ آفت زدگی و … تعیین می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید قورچایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129400015
آدرس کانال: Exportfruit@
پست الکترونیکی: omidghourchaei1@gmail.com
کانال تلگرام واتس اپ