فروش میوه
خانه / گوجه / گوجه دافنیس / شرکت پخش کننده عمده گوجه دافنیس گلخانه ای

شرکت پخش کننده عمده گوجه دافنیس گلخانه ای

شرکت پخش کننده عمده گوجه دافنیس گلخانه ای با توزیع گسترده و عمده این محصول در بازارهای فروش عمده، نیاز خریداران عمده را تا حد زیادی برطرف نموده است.
صیفی جات گلخانه ای امروزه به دلیل تولید انبوه و کیفیت بالایی که دارند بسیار پرطرفدار هستند و با استفاده از محصولات گلخانه ای، در همه فصول سال می توان انواع میوه ها را در اختیار داشت.

گوجه دافنیس گلخانه ای

ویژگی های گوجه دافنیس گلخانه ای

این میوه نسبت به دیگر انواع گوجه های گلخانه ای از بازار فروش خوبی برخوردار است و دلیل این امر را می توان در عوامل زیر جستجو نمود:

  • وزن بیشتر این گوجه ها در مقایسه با انواع دیگر: هر یک از این گوجه ها بیشتر از ۲۲۰ گرم وزن دارند که در مقایسه با ارقام مشابه، سنگین تر می باشد.
  • گوشت سفت و خوش طعم
  • شکل ظاهری زیبا و یکدست
  • ماندگاری بیشتر از سه هفته پس از برداشت و بسته بندی
  • مقاومت بالای بذر و بوته در مقابل ویروس ها

گوجه دافنیس گلخانه ای

علت محبوبیت گوجه دافنیس گلخانه ای در بین کشاورزان

این میوه به دلیل مقاومت بالایی که در برابر ویروس ها و بیماری های زیر دارد، خیال کشاورزان را راحت نموده و به راحتی می توانند به کشت این محصول بپردازند.

  • بوته میری فوزاریومی
  • پژمردگی ورتیسیلیومی
  • ویروس پیچیدگی و زردی برگ گوجه فرنگی

اما به دلیل انتقال ویروس پیچیدگی و زردی برگ گوجه فرنگی به وسیله مگس سفید یا سفید بالک، مبارزه با این آفت باید در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری در طول فصل برداشت، مورد توجه قرار گیرد.

پخش عمده گوجه دافنیس گلخانه ای

این گوجه به دلایلی که در بالا برای آن اشاره نمودیم، طرفداران زیادی دارد و در فصل های سرد سال از قیمت بالایی در بازارها برخوردار است.
این میوه همچنین از نظر صادرات نیز بسیار پرطرفدار است و مشتریان زیادی در بازارهای خارجی دارد.
شرکت های پخش که به فروش عمده این محصول در بازار می پردازند، می توانند نیاز بازارها را تامین نموده و با قیمت های مناسبی که در اختیار خریداران عمده می گذارند، باعث افزایش رضایتمندی و سودآوری آن ها می شوند.
این شرکت به صورت اینترنتی نیز فعالیت دارند و از این طریق، دسترسی آسان را برای همه افراد از سراسر کشور، امکانپذیر نموده اند.

گوجه دافنیس گلخانه ای

قیمت فروش گوجه دافنیس گلخانه ای

این گوجه به دلیل وزن بالایی و ظاهری یکدست و زیبایی که دارد نسبت به انواع دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است.
قیمت ها را می توانید از مراکز پخش عمده گوجه به شکل اینترنتی یا حضوری، استعلام بگیرید و بعد از مقایسه نسبت به خرید، اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید قورچایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129400015
آدرس کانال: Exportfruit@
پست الکترونیکی: omidghourchaei1@gmail.com
کانال تلگرام واتس اپ